Dzielnicowi Zespołu Dzielnicowych miasta Ząbki

Kliknij na wybraną ulicę lub miejscowość celem uzyskania informacji o

Twoim Dzielnicowym.

 

 

Miasto Ząbki

 

Akacjowa Andersena Asnyka Baczyńskiego
Bartosza Baśniowa Batorego nr nieparzyste Batorego nr parzyste do 18A
Bema Błękitna Bociania Bortnowskiego
Bratnia Broniewskiego Brukowa Brzozowa
Budkiewicza Bukowa Ceglana Chabrowa
Chełmońskiego Chłopickiego Chopina Cicha
Cisowa Czołgistów Dąbrowskiego Dębowa
Dolna Drewnicka Dzika Fiedlera
Gajowa Górnośląska 2-18 Górnośląska 1-21 Górnośląska  nr 18,21 do końca
Graniczna Gwiaździsta Hallera Harcerska
Herberta Jagiellońska Jasna Jaśminowa
Jesienna Jeziorna Jodłowa Jana Pawła II nr parzyste
Jana Pawła II nr nieparzyste Kamienna Kaszubska Klamrowa
Klonowa Kochanowskiego Kolejowa Kołłątaja 1-15
Kołłątaja po nr 15 Kombatantów Konopnickiej Kopernika
Kossaka Kosynierów Kościelna Kościuszki
Krasickiego Kręta Krótka Krucza
Krzywa Kuleszy Kwiatowa nr parzyste do 38 Kwiatowa 1-9 i nr nieparzyste
Kwiatowa od nr 40 do końca Langiewicza Legionów Leszczyckiego
Leśna Lipowa Lisa Kuli Lotnicza
Łabędzia Łagodna Łąkowa Łodygowa
 Maczka Malczewskiego  Mała Matejki
Mazowiecka Mickiewicza Miła  Modrzewiowa
Mokra Moniuszki Morcinka Na Bagnie
Narutowicza Niepodległości Norwida Nowa
Obrońców Ogrodowa Okrężna Okrzei
Orla Orzeszkowej Paderewskiego Parkowa
Piaskowa Piastowska Piłsudskiego 1-5A Piłsudskiego od nr 7 i nr parzyste
Podleśna Pogodna Polna Poniatowskiego
Popiełuszki Powstańców nr parzyste do nr 13 Powstańców 2 Powstańców 15
Powstańców od nr 17 i od nr 16 Prosta Prusa Pułaskiego
Radzymińska 303,324-328 Reja Rembertowska Reymonta
Romla Różana Rybna Rychlińskiego
Saperów  Sasanki Sezamkowa Sienkiewicza
Sikorskiego nr nieparzyste do 31 Sikorskiego nr parzyste do 32 Sikorskiego nr nieparzyste od 33  Sikorskiego parzyste od 34
Sióstr Biednarzewskich   Skarga Skorupki od 1-5 Skorupki od 7 do końca
Skorupki parzyste od nr 60 dk. Skowronka Składkowskiego Skrajna
Słoneczna Słowackiego Słowiańska Słowicza
Sobieskiego nr nieparzyste do 27 Sobieskiego nr parzyste do nr 24  Sobieskiego od nr 29 Sobieskiego od nr 26
Sokola Sosnkowskiego Sosnowa Sowińskiego
Spacerowa  Spokojna Starzyńskiego Staszica
Stefczyka  Stwosza Szczęśliwa Szkolna
 Szpitalna  Szwoleżerów od 2-60 Szwoleżerów od nr 53 do końca Szwoleżerów od 62 do końca
Świerkowa Targowa Tetmajera  Tęczowa
 Topolowa Torfowa Traugutta Tulipanowa
Ułańska Warszawska Wąska Wesoła
Westerplatte Wierzbowa  Wigury Wilcza
Wiosenna Wiśniowa Wojska Polskiego Wolności
Wronia Wrzosowa Wspólna  Wybickiego
Wysockiego  Wyspiańskiego  Wyszyńskiego Wyzwolenia
Zaciszna Zakopiańska Zieleniecka Zielona
 Zimna  Złota Zycha Żabia
Żeromskiego Żurawia Żwirki 3-go Maja
11-go Listopada 17-go Stycznia I Brygady  Andersa
       
       
       
       
       
       

 

Bookmark and Share
Wstecz
Drukuj
pdf
Poleć stronę