Poszukiwany listem gończym LOBZHANIDZE LADO - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Poszukiwany listem gończym LOBZHANIDZE LADO

Data publikacji 09.02.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach poszukują obywatela Gruzji LOBZHANIDZE LADO. Mężczyzna ścigany jest na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy celem odbycia kary roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności, oraz listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe celem odbycia kary 119 dni pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Ząbki w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30 lub pod numerem tel. 47 72 47 821

Lobzhanidze LADO s. Omara i Lia

ur. 11 stycznia 1985 rok Rosja

ostatnio zamieszkały Warszawa ul. Ostrobramska 83B

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie dwóch listów gończych:

  • wydanego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy celem odbycia kary roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za czyn z art. 279 par 1 KK.
  • wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe celem odbycia kary 119 dni pozbawienia wolności za czyn z art. 62 par 1 UOPN.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu 47 72 47 821, 47 72 47 822, telefonem alarmowym 112  lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

ts


 

  • wizerunek poszukiwanego LOBZHANIDZE LADO
  • wizerunek poszukiwanego LOBZHANIDZE LADO