Poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Laurą KOPIK - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Laurą KOPIK

Data publikacji 16.11.2021

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Laurą Kopik. Dziewczyna ostatni raz była widziana w miejscu zamieszkania 1 listopada 2021r, skąd samowolnie się oddaliła i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

 

Laura Kopik

 

c. Mirosława i Katarzyny

urodzona w 2005 roku

zameldowana Wołomin, ul. Broniewskiego

Rysopis: wzrost ok. – 178 cm, budowa ciała szczupła, włosy długie proste, ciemne, w odcieniu czerwonym, kolor oczu ciemne (odcień piwny), uszy średnie, przylegające nos średni, prosty, uzębienie pełne.

Stan zdrowia: Choruje na zaburzenia osobowości typu borderline

W dniu 01.11.2021r., będąc na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego u matki, samowolnie oddaliła się z domu. Z relacji zgłaszającej wynika, że dziewczyna miała ze sobą ubrania na zmianę, telefon komórkowy. W dniu ucieczki miała na sobie niebieskie spodnie jeansowe, czarną kurtkę białe buty sportowe. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Wszelkie informacje o zaginionej dziewczynie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl

ts

 

  • poszukiwana 16-letnia Laura Kopik
  • poszukiwana 16-letnia Laura Kopik