Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY – SPRZĄTACZKA

Data publikacji 15.12.2016

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI W WOŁOMINIE ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki w Komisariacie Policji w Ząbkach

WYMAGANIA:

 -posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 -stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
 -wykształcenie co najmniej podstawowe,
 -dyspozycyjność,
 -odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
 -dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie
utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach budynku Komisariatu Policji
w Ząbkach, oraz na terenie przyległym w tym:

-codzienne zamiatanie i zmywanie podłóg użytkowanych pomieszczeń

-pastowanie podłóg raz w tygodniu

-codzienne opróżnianie koszy na śmieci oraz wynoszenie ich zawartości
do wyznaczonego pojemnika

-codzienne wycieranie kurzu ze wszystkich urządzeń i sprzętu znajdującego się w pomieszczeniach służbowych

-codzienne mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych oraz mycie ścian
i podłóg pokrytych glazurą i terakotą

-mycie okien i drzwi

-usuwanie wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń

-sprzątanie terenu przyległego do Komisariatu

-przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów BHP i POŻ

WYMIAR I DATA ZATRUDNIENIA: 1/2 etatu, umowa na czas określony ( 1 rok ) z możliwością przedłużenia

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

  •  podanie o pracę,
  •  CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
  •  kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie zawodowe,
  •  kserokopie świadectw pracy,

Dokumenty aplikacyjne: podanie o pracę oraz CV należy opatrzyć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych).

Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie Komendy Powiatowej Policji w Wołominie na adres: KPP Wołomin ul. Wileńska 43A, 05-200 Wołomin z dopiskiem nabór na stanowisko sprzątaczki.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 60 47 254 lub 22 60 47 280.

ts