Nowy komendant w Komisariacie Policji w Kobyłce - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy komendant w Komisariacie Policji w Kobyłce

Data publikacji 15.02.2017

Komisarz Marcin Pałyska od dziś pełni funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce. W nowe obowiązki został wprowadzony przez młodszego inspektora Leszka Czaplickiego - Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Podczas spotkania, w trakcie której komisarz Pałyska przejął obowiązki kierownicze nad funkcjonariuszami miejscowej jednostki Policji obecny był Burmistrz miasta Kobyłka Pan Robert Roguski. Przez okres ostatnich 11 miesięcy kom. Marcin Pałyska pełnił w KP Kobyłka stanowisko Zastępcy Komendanta do spraw prewencji.

Od 15 lutego komisarz Marcin Pałyska objął stanowisko Komendanta Komisariatu w Kobyłce. Został wprowadzony w nowe obowiązki przez młodszego inspektora Leszka Czaplickiego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Na spotkaniu obecny był również Pan Robert Roguski - Burmistrz Miasta Kobyłki, który serdecznie pogratulował awansu komisarzowi Pałyska. Komendant Pałyska przez okres ostatnich 11 miesięcy pełnił w KP Kobyła stanowisko Zastępcy Komendant. Aktualne stanowisko kom. Pałyska objął po podinspektorze Zbigniewie Ostrowskim, który odszedł ze służby na emeryturę.

Komisarz Marcin Pałyska ma 40 lat, służbę w Policji pełni od 20 lat, w tym także na stanowiskach kierowniczych- również w Oddziałach Prewencji stołecznej Policji. Prywatnie żonaty, jedno dziecko.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów zawodowych nowemu Komendantowi.

ts

 

 

  • wprowadzenie Komendanta KP Kobyłka
  • wprowadzenie Komendanta KP Kobyłka
  • wprowadzenie Komendanta KP Kobyłka