Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie ofiary śmiertelne wypadku drogowego na krajowej 50 w miejscowości Zawiszyn

Data publikacji 06.03.2017

Dwie osoby podróżujące osobowym fiatem zginęły w wyniku zdarzenia drogowego do jakiego doszło dziś w godzinach rannych na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zawiszyn. Policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego w Wołominie będą teraz wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia oraz ustalać tożsamość ofiar wypadku.

Dziś tuż przed godziną 6:00 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zawiszyn doszło do zderzenia drogowego z udziałem samochodu fiat Punto i ciężarowego DAF z naczepą. Według wstępnych ustaleń z miejsca zdarzenia oraz zeznań świadków wynika, że fiat punto jadący od strony m. Łochów omijał stojący na poboczu pojazd ciężarowy i wpadł w poślizg, po czym zjechał na przeciwny pas ruchu i tyłem uderzył w nadjeżdżający od strony Mińska Mazowieckiego pojazd ciężarowy marki DAF. W wyniku tego zdarzenia pojazd osobowy stanął w płomieniach. Po przeprowadzonej akcji ratowniczo – gaśniczej we wraku spalonego fiata ujawniono zwłoki dwóch osób.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili prokurator rejonowy w Wołominie oraz policjanci wołomińskiej drogówki. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 11:00. Teraz śledczy będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz tożsamość osób, które w jego wyniku poniosły śmierć.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze, zachowanie ostrożności, szczególnie w chwili gdy zmieniają się warunki atmosferyczne i drogowe.

ts

  • wypadek drogowy na krajowej 50
  • wypadek drogowy na krajowej 50