Policjanci odzyskali 4 toyoty verso - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali 4 toyoty verso

Data publikacji 27.06.2017

Cztery toyoty corolle verso skradzione jednej nocy na terenie Mińska Mazowieckiego ujawnili w kompleksie leśnym policjanci zespołu wywiadowczego wołomińskiej Komendy. Funkcjonariusze wracając z konwoju z Zakładu Karnego, po uzyskanej informacji sprawdzili teren leśny w gminie Poświętne, w którym pojazdy były ukryte i przygotowane do przewiezienia w inne miejsce lub do demontażu na części. Tym razem wszystkie odzyskane pojazdy wróciły do właścicieli.

Funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wołomińskiej Komendy, kilka dni temu wracając z konwoju z Zakładu Karnego, uzyskali informacje, że na terenie kompleksu leśnego w gminie Poświętne pod Wołominem mogą być ukryte pojazdy pochodzące z kradzieży. Policjanci postanowili to sprawdzić. Prowadzone przez nich czynności juz po chwili przyczyniły się do ujawnienia ukrytych w jednym miejscu czterech toyot corolla verso.

Sprawdzenie pojazdów w policyjnym systemie wskazało, że wszystkie samochody figurują jako skradzione jednej nocy na terenie Mińska Mazowieckiego. Policjanci ustalili, że samochody trafiły do lasu na tzw. przechowanie, następnie miały zostać na miejscu zdemontowane na części lub trafić do innych samochodowych „dziupli”. Tym razem wszystkie odzyskane pojazdy wróciły do właścicieli.

ts

  • odzyskane toyoty verso
  • odzyskane toyoty verso