Okradł znajomego, u którego kilka dni mieszkał - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł znajomego, u którego kilka dni mieszkał

Data publikacji 11.10.2018

Przychodził do znajomego, u którego też przez kilka dni mieszkał. Gdy się wyprowadził, z mieszkania właściciela zniknął też nowy telewizor o wartości 650 złotych. Powiadomieni o tym fakcie policjanci z Zielonki ustalili miejsce zamieszkania podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. 35-latek został zatrzymany na terenie warszawskiego Targówka. Cezary K. już usłyszał zarzut kradzieży mienia, za co może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z komisariatu w Zielonce udali się do jednego z mieszkań, gdzie według uzyskanej informacji miał przebywać mężczyzna podejrzewany o posiadanie środków odurzających. Tam zastali 67-letniego właściciela, który poinformował ich, że taka osoba faktycznie mieszkała u niego przez kilka dni, lecz się wyprowadziła. Rozpytany na tę okoliczność właściciel lokalu zgłosił dodatkowo, że z chwilą wyprowadzenia się z jego mieszkania mężczyzny, zniknął też nowo zakupiony telewizor o wartości 650 złotych. Podejrzewał, że mogła go skraść właśnie ta osoba.

Policjanci ustali miejsce zamieszkania podejrzewanego o ten czyn. Udali się na teren warszawskiego Targówka, gdzie zatrzymali tam 35-latka. Cezary K. już został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży mienia, za co może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ts