Podsumowanie trzech dni akcji „ Znicz” na wołomińskich drogach - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie trzech dni akcji „ Znicz” na wołomińskich drogach

Data publikacji 03.11.2018

Akcja „Znicz” na wołomińskich drogach trwa. Przez okres ostatnich trzech dni, tegorocznego Święta Zmarłych na drogach naszego powiatu doszło do 2 wypadów drogowych, w którym ranne zostały 2 osoby. Wołomińscy funkcjonariusze rozliczyli też 29 kolizji drogowych. Policjanci nie odnotowali natomiast żadnych nietrzeźwych kierowców. Mundurowi z powiatu wołomińskiego cały czas, aż do zakończenia akcji „Znicz” będą dbać o bezpieczeństwo na drogach oraz w okolicach cmentarzy.

Jak co roku policjanci ruchu drogowego, prewencji, strażnicy miejscy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybrali się w tych dniach na cmentarze. Od środy wszyscy dbają o bezpieczeństwo, zarówno w drodze na cmentarze jak i w trakcie powrotów. Policjanci podczas ostatnich trzech dni, tegorocznego Święta Zmarłych, odnotowali 2 wypadki drogowe, w których ranne zostały dwie osoby, w obu przypadkach doszło do potrącenia pieszych.

Policjanci odnotowali też 29 kolizji drogowych. Tym razem apele funkcjonariuszy przyniosły zamierzony efekt i policjanci do chwili obecnej nie odnotowali żadnego nietrzeźwego kierującego pojazdami mechanicznymi.

Mundurowi z powiatu wołomińskiego cały czas, aż do zakończenia akcji „Znicz” będą dbać o bezpieczeństwo na drogach oraz w okolicach cmentarzy.

ts