Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debatę społeczną w nowej odsłonie do Radzymina "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 05.11.2018

12 listopada 2018r o godz. 16:45 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15, odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie , Burmistrz Radzymina i Wójt Dąbrówki serdecznie zapraszają mieszkańców Radzymina i Dąbrówki do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie nadkom. Rafał Trzaskoma, Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, Wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Radzymin oraz gminy Dąbrówka do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ".

Spotkanie odbędzie się: 12 listopada 2018r o godzinie 16:45 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Radzymina i Dąbrówki oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

ts