Podsumowanie akcji „ Znicz” na wołomińskich drogach - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie akcji „ Znicz” na wołomińskich drogach

Data publikacji 05.11.2018

Akcja „Znicz” na wołomińskich drogach dobiegła końca. Podczas tegorocznego Święta Zmarłych na drogach naszego powiatu doszło do 2 wypadów drogowych, w którym ranne zostały 2 osoby. Wołomińscy funkcjonariusze rozliczyli też 38 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi.

Jak co roku policjanci ruchu drogowego, prewencji, strażnicy miejscy czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybrali się w tych dniach na cmentarze. Od środy do niedzieli, do północy funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo, zarówno w drodze na cmentarze jak i w trakcie powrotów. Policjanci podczas tegorocznego Święta Zmarłych, odnotowali 2 wypadki drogowe, w których ranne zostały dwie osoby, w obu przypadkach doszło do potrącenia pieszych.

Policjanci odnotowali też 38 kolizji drogowych. Tym razem policjanci zatrzymali jedynie 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi. 3 listopada w Borzymach 32-latek kierował motorowerem mając w organizmie blisko 1,6 promila alkoholu. Tego samego dnia policjanci zatrzymali w Kobyłce uczestnika kolizji drogowej, 22-letniego kierującego BMW, który miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. 4 listopada w Emilianowie kierowca toyoty miał 0,5 promila alkoholu w organizmie.

ts