W garażu skradziona toyota, w domu poszukiwany 43-latek - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W garażu skradziona toyota, w domu poszukiwany 43-latek

Data publikacji 21.11.2018

Częściowo zdemontowaną toyotę yaris ujawnili w garażu na terenie prywatnej posesji w gminie Dąbrówka funkcjonariusze z komisariatu w Radzyminie. W czasie, gdy policjanci wykonywali czynności sprawdzające, od swoich kolegów z Warszawy otrzymali informację, że pojazd został skradziony na warszawskiej Woli i przyjmowane jest od właściciela zawiadomienie o jego kradzieży. W budynku mieszkalnym mundurowi zastali 43-latka oraz jego rodzinę, który oświadczył, że wynajmuje tylko dom. Sprawdzenie danych osobowych Mariusza M. wykazało, że mężczyzna figuruje w policyjnej bazie jako osoba poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. Pojazd i pochodzące z niego części trafiły na policyjny parking, z mężczyzną wykonano niezbędne czynności w miejscu zamieszkania.

Funkcjonariusze z Radzymina uzyskali informację z której wynikało, że na jednej z posesji w gminie Dąbrówka w pomieszczeniach gospodarczych może znajdować się pojazd pochodzący z kradzieży. Policjanci udali się pod wskazany adres. Tam w garażu ujawnili częściowo zdemontowaną toyotę yaris. Pojazd nie figurował w policyjnej bazie, jednak mundurowi ustalili, że samochód o takich numerach identyfikacyjnych został skradziony w okresie od 9 do 14 listopada na terenie warszawskiej Woli i w tym samym momencie, jego właściciel składa zawiadomienie o kradzieży swojego pojazdu.

Policjanci na terenie posesji zastali również 43-latka, którego rozpytali na tę okoliczność. Mężczyzna oświadczył, że wraz z żoną i dziećmi mieszka pod tym adresem, jednak wynajmuje tylko budynek mieszkalny. Funkcjonariusze sprawdzili również dane osobowe Mariusza M. i jego rodziny. Jak się okazało 43-latek był poszukiwany postanowieniem prokuratora o ustalenie miejsca pobytu. Policjanci na miejscu wykonali z nim niezbędne czynności.

Ujawniona toyota oraz pochodzące z niej części trafiły na policyjny parking. Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności jej kradzieży, oraz jak trafiła do garażu na terenie gminy Dąbrówka.

ts