Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debatę społeczną w nowej odsłonie do Zielonki "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 06.12.2018

18 grudnia 2018r o godz. 17:00 w Klubie Seniora „BABIE LATO” w Zielonce przy ulicy Wyszyńskiego 7, odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Komendant Komisariatu Policji w Zielonce, Burmistrz Zielonki oraz przewodniczący Klubu Seniora „Babie Lato” serdecznie zapraszają mieszkańców Zielonki do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Komisariatu Policji w Zielonce podinsp. Mariusz Barański, Burmistrz Zielonki Kamil Iwandowski oraz przewodniczący Klubu Seniora Babie Lato, serdecznie zapraszają mieszkańców Zielonki, szczególnie osiedla Wyszyńskiego 7 i 11 do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ".

Spotkanie odbędzie się: 18 grudnia 2018r o godzinie 17:00 w Klubie Seniora „BABIE LATO” przy ulicy Wyszyńskiego 7.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zielonki oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

ts