Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Data publikacji 07.01.2019

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 15 grudnia 2018 roku około godz. 10:30 w miejscowości Ząbki na ulicy Jasnej na wysokości posesji nr. 7 , pow. wołomińskiego , gdzie n/n samochód osobowy o n/n nr rej. potrącił pieszą Janinę B. ,która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 15 grudnia 2018 roku około godz. 10:30 w miejscowości Ząbki na ulicy Jasnej na wysokości posesji nr. 7 pow. wołomińskiego, gdzie n/n samochód osobowy o n/n nr.rej. potrącił pieszą Janinę B., która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Kierujący wraz pojazdem nie ustalając skutków zdarzenia oraz nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin, ul. Wileńska 43a, tel. (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 - 20 - 21