Może znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Może znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 07.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie kradzieży dokonanej w dniu 21 grudnia 2018r w Ząbkach przy ul. Krasickiego z szuflady kasy pieniędzy w kwocie 990 złotych na szkodę właściciela apteki. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu w aptece. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie kradzieży dokonanej w dniu 21 grudnia 2018r w Ząbkach przy ul. Krasickiego z szuflady kasy pieniędzy w kwocie 990 złotych na szkodę właściciela apteki. Wizerunek osoby – mężczyzna około 40 lat, mogący mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu w aptece.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Ząbkach ul. Górnośląska 30 tel. 22 781 68 40, 22 60 47 821, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl.

ts


 

  • wizerunek osoby zarejestrowanej przez monitoring
  • wizerunek osoby zarejestrowanej przez monitoring
  • wizerunek osoby zarejestrowanej przez monitoring
  • wizerunek osoby zarejestrowanej przez monitoring