Poznajesz czyje to rowery? - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poznajesz czyje to rowery?

Data publikacji 21.03.2019

Funkcjonariusze z Komisariatu w Tłuszczu 19 marca 2019r w wyniku prowadzonych czynności zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego, u którego w miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli cztery rowery mogące pochodzić z kradzieży. Osoby poszkodowane, które na fotografii rozpoznają swoje rowery proszone są o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Tłuszczu przy ul. Szkolnej 6 w celu obejrzenia i odebrania rowerów.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tłuszczu w toku prowadzonych czynności w dniu 19 marca 2019r zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego, u którego w miejscu zamieszkania zabezpieczyli cztery rowery, co do których zachodzi podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa kradzieży. Jak wynika z zebranych informacji rowery mogły zostać skradzione w okresie od października 2018r do chwili obecnej w rejonie stacji PKP Mokra Wieś, PKP Tłuszcz i okolicy cmentarza w Tłuszczu

Rower typu górskiego szary z napisem Stevens

Rower górski koloru czarnego Wheeler

Rower górski – młodzieżowy MTB koloru niebieskiego

Rower górski koloru czerwonego Wheeler

Osoby poszkodowane, które na fotografii rozpoznają swoje rowery proszone są o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Tłuszczu przy ul. Szkolnej 6 w celu obejrzenia i odebrania rowerów.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić innych istotnych informacji w przedmiotowej sprawie, mogą skontaktować się również telefonicznie z KP Tłuszcz pod nr telefonu 22 60 47 702, 703 lub z numerem alarmowym 112.

ts

  • zabezpieczony rower
  • zabezpieczony rower
  • zabezpieczony rower
  • zabezpieczony rower