Napadł na stację paliw w Markach - może znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł na stację paliw w Markach - może znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 23.04.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie rozboju jaki miał miejsce 17 kwietnia 2019r około godziny 21:38 na stacji paliw LOTOS w Markach przy ul. Fabrycznej, gdzie sprawca posługiwał się przedmiotem przypominającym broń palną w postaci pistoletu. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na terenie stacji paliw. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Sportowej 5 w Markach.

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie rozboju jaki miał miejsce 17 kwietnia 2019r około godziny 21:38 na stacji paliw LOTOS w Markach przy ul. Fabrycznej, gdzie sprawca posługiwał się przedmiotem przypominającym broń palną w postaci pistoletu. Wizerunek osoby – mężczyzna około 23 lat, wzrostu ok. 170 cm, szczupła budowa ciała, ciemna oprawa oczu, ubrany w koszulkę z długim rękawem koloru ciemnego, spodnie czarne, buty sportowe z zieloną podeszwą, na głowie kominiarka z gładkiego materiału i chustka czarnego koloru typu "arafatka" jakiej używają pseudokibice na stadionach mogący mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na stacji paliw.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 22 60 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

ts

  • wizerunek osoby podejrzewanej o rozbój, zarejestrowanej przez monitoring
    wizerunek osoby podejrzewanej o rozbój, zarejestrowanej przez monitoring
  • wizerunek osoby podejrzewanej o rozbój, zarejestrowanej przez monitoring
    wizerunek osoby podejrzewanej o rozbój, zarejestrowanej przez monitoring
Ładowanie odtwarzacza...