Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 634 w Karolewie - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 634 w Karolewie

Data publikacji 26.04.2019

Wczoraj w miejscowości Karolew na drodze wojewódzkiej 634 około godziny 13:30 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów śmierć poniósł kierowca jednego z nich, trzy osoby – kierowca drugiego pojazdu i dwoje pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci po raz kolejny apelują, o szczególną ostrożność na drogach.

Około 13:30 wczoraj w miejscowości Karolew gmina Dąbrówka na drodze wojewódzkiej 634 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Z wstępnych informacji zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego w Wołominie wynika, że 33-letni kierowca opla astry podróżujący z 30-letnim pasażerem na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku ruchu samochodem opel astra, za kierownicą którego siedział 51-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł 51-letni kierowca opla. Kierowca drugiego samochodu oraz jego pasażer, a także 26-letni pasażer opla w którym zginał kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego ustalają teraz szczegóły i okoliczności tego wypadku.

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

ts

  • miejsce wypadku drogowego w m. Karolew
    miejsce wypadku drogowego w m. Karolew
  • miejsce wypadku drogowego w m. Karolew
    miejsce wypadku drogowego w m. Karolew
  • miejsce wypadku drogowego w m. Karolew