Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego w miejscowości Kury - Aktualności - KPP w Wołominie

Aktualności

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego w miejscowości Kury

Data publikacji 28.07.2020

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 22 lipca 2020 roku około godz. 13.00 w miejscowości Kury gm. Tłuszcz , woj. mazowieckiego, w którym motorower marki Romet kierowany przez mężczyznę w trakcie jazdy , na łuku drogi wywrócił się do przydrożnego rowu. Kierujący motorowerem mężczyzna doznał obrażeń ciała. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 22 lipca 2020 roku około godz. 13.00 w miejscowości Kury, gm. Tłuszcz, woj. mazowieckiego, w którym motorower marki Romet kierowany przez mężczyznę. w trakcie jazdy wywrócił się do przydrożnego rowu. Kierujący motorowerem mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21.

 

 

podkom.Katarzyna Przybysz-Zdunek