Dzielnicowi Zespołu Dzielnicowych miasta Kobyłka - Kobyłka - KPP w Wołominie

Dzielnicowi Zespołu Dzielnicowych miasta Kobyłka

 

Kliknij na wybraną ulicę lub miejscowość celem uzyskania informacji o

Twoim Dzielnicowym

 

   Rejon służbowy nr 1 -  sierż. szt. Rafał Zozula

 Rejon służbowy nr 2 -  mł. asp. Agnieszka Maciołek

 

Miasto Kobyłka

 

 11 Listopada  3 Maja  Adama Asnyka  Adama Mickiewicza
 Adama Żółtowskiego  Akacjowa  Albańska  Aleja Jana Pawła II
 Aleksandra Fredry  Aleksandra Wasia  Andrzeja Frycza-Modrzewskiego  Antoniego Orszagha
 Barbary  Bartosza Głowackiego  Batalionów Chłopskich  Belgijska
 Białobrzeska  Białobrzeska  Białobrzeska  Bohaterów Ossowa
 Bolesława Chrobrego  Bolesława Krzywoustego  Bolesława Leśmiana  Bolesława Prusa
 Bolesława Śmiałego  Bolesława Śmiałego  Borysów  Brzozowa
 Bukowa  Cedrowa  Ceglana  Ceramiczna
 Cicha  Cisowa  Cypriana Kamila Norwida  Czarna Kawka
 Czarnoleska  Czereśniowa  Dereniowa  Dębowa
 Długa  Dojazdowa  Duńska  Dworkowa
 Dworska  Ejtnera  Elizy Orzeszkowej  Emilii Plater
 Francuska  Fryderyka Chopina  Gabriela Narutowicza  Gen. F.  Kleeberga
 Gen. F.  Żymirskiego  Gen. F. Żymirskiego  Gen. J. H. Dąbrowskiego  Gen. J. Bema
 Gen. J. Dwernickiego  Gen. R. Trauguta Gen. S. Maczka  Gen. T.Kościuszki
 Gen. T. Rozwadowskiego  Gen. W. Andersa  Gen. W. Sikorskiego  Gospodarcza
 Gościnna  Graniczna  Grecka  Grodzka
 Henryka Sienkiewicza  Henryka Wieniawskiego  Hubala  Husarii
 Ignacego Jana Paderewskiego  Jabłonkowska  Jagodowa  Jakuba Jasińskiego
 Jałowcowa  Jazłowiecka  Jana Brzechwy  Jana Długosza
 Jana Heweliusza  Jana Kasprowicza  Jana Kilińskiego  Jana Kochanowskiego
 Jana Matejki  Jana Nowaka - Jeziorańskiego  Janusza Korczak  Jaśminowa
 Jesionowa  Jezuicka  Jeżynowa  Józefa Madalińskiego
 Juliana Fałata  Juliana Tuwima  J. U. Niemcewicza  Juliusza Kossaka
 Juliusza Słowackiego  Kalinowa  Karola Szymanowskiego  Kasztanowa
 Kawalerii  Kazimierza Przerwy-Tetmajera  Kazimierza Pułaskiego  Kazimierza Wielkiego
 Ketlinga  Kępna  Kleofasa Ogińskiego  Klonowa
 Kmicica  Kobyłkowska  Kombatantów  Kontuszowa
 Kontuszowa  Kosynierów  Kościelna  Kraszewska
 Krechowiecka  Kresowa  Królewska  Królowej Jadwigi
 Ks. Antoniego Zagańczyka  Ks. Augustyna Kordeckiego  Ks. Franciszka Marmo  Ks. Sylwestra Zycha
 Ks. Gen. Stanisława Brzóski  Ks. Gen. Stanisława Brzóski  Ks. Hugona Kołłątaja  Ks. Ignacego Krasickiego
 Ks. Ignacego Skorupki  Ks. Józefa Poniatowskiego  Ks. Kazimierza Konowrockiego  Ks. Kazimierza Pieniążka
 Ks. Marcelego Weissa  Ks. Marcelego Weissa  Ks. Marcelego Weissa  Ks. Marcina Załuskiego
 Ks. Władysława Rosłana  Jagiełły Władysława  Jerzego TURKA Kwiatowa
 Legionów Polskich  Leopolda Staffa  Leszka  Leśniczówka
 Lipowa  Literacka  Longinusa  Lotników
 Ludwika Solskiego  Ludwika Waryńskiego  Łokietka Władysława  Macieja Rataja
 Majdańska   Malinowa   Mała  Marecka
Marii Dąbrowskiej  Marii Konopnickiej  Marii Skłodowskiej-Curie  Mieszka I
 Mikołaja Kopernik  Mikołaja Reja  Mironowska Mjr.Hubala
 Modrzewiowa  Nadarzyn  Nadarzyńska  Nadmeńska
 Napoleona  Napoleona  Natolińska  Niecała
 Niemcewicza  Niska  Norweska  Ogrodowa
 Okopowa Oleńki Orląt Lwowskich  Osiedlowa
 Ossowska  Pana Tadeusza  Parkowa  Paschalisa
 Piastowska  Pionierska  Piotra Wysockiego  Plac 15 Sierpnia
 Podleśna  Polna  Poprzeczna  Powstańców
 Poziomkowa  Promienna  Przemysłowa  Przyjacielska
 Radzymińska  Rasztowska  Ręczajska  Rondo Cudu nad Wisłą
 Rumuńska  Rycerska  Rydza-Śmigłego  Rydza-Śmigłego
 Rynek  Serwitucka  Skrzetuskiego  Słoneczna
 Sosnowa  Spacerowa  Spokojna  Szeroka
 Stanisława Konarskiego  Stanisława Mikołajczyka  Stanisława Moniuszki  Stanisława Staszica
 Stanisława Szpotańskiego  Stanisława Wyspiańskiego  Stefana Nasfetera  Stefana Okrzei
 Stefana Żeromskiego Stefanii Sempołowskiej  Szeroka  Szwedzka
 Szwoleżerów  Średnia  Świerkowa  Tadeusza Rejtana
 Telimeny  Topolowa  Truskawkowa  Turowska
 Tytusa Chałubińskiego  Ułanów  Urszulki Ustronie
 Wacława Nałkowskiego  Walerego Wróblewskiego  Waleriana Łukasińskiego  Warszawska
 Wąska  Wesoła  Węgierska  Wiesławska
 Wileńska  Wincentego Pola  Wincentego Witosa  Wiśniowa
 Władysława Broniewskiego  Władysława Orkana  Władysława Stanisława Reymonta  Władysława Syrokomli
 Wołomińka  Wrzosowa  Wspólna  Załuskiego
 Zgoda  Zielona  Źródnik  Żwirki i Wigury
 Żytnia Władysława Jagiełło Tadeusza Kościuszki Łukasińskiego W.
Jarzębinowa Chałubińskiego T. Czarnoleska Pałacowa
Borówkowa Odnowiciela Kazimierza Olszewskiego K. Paproci
Krótka Krzywa Rossłana W. Wierzbowa
Wołodyjowskiego Wygonowa Zaciszna Zagłoby

 

  

  

  

 

  

  

Zagórna

Zamkowa Zaułek Zegrzyńska
Zieleniecka Ziemiańska Złotopolska Bema
Leśna Nasfetera S. Nowa Piaskowa
Orszagha A. Pieniążka K. Rozwadowskiego Szymanowskiego
gen. Z. Szyszko-Bohusza Romualda Traugutta Jarzębinowa Królowej Marysienki