Radzymin i gmina Dąbrówka

Dzielnicowi Zespołu Dzielnicowych miasta Radzymin i gminy Dąbrówka

Kliknij na wybraną ulicę lub miejscowość celem uzyskania informacji o

Twoim Dzielnicowym

 

REJON SŁUŻBOWY NR 1 - SIERŻ. SZT. IRENEUSZ PAZIO

REJON SŁUŻBOWY NR 2 -  ASP. MICHAŁ KUC

REJON SŁUŻBOWY NR 3 -  ASP. ROBERT MAZUR

REJON SŁUŻBOWY NR 4 - MŁ. ASP. DARIUSZ MATUSIAK 

REJON SŁUZBOWY NR 5 DĄBRÓWKA -  ASP. SZT. SYLWIA BORZYMEK

 

Miasto Radzymin

 

1-go Maja 11-go Listopada Akacjowa Batalionów Chłopskich
Batorego Bażancia Broniewskiego Brylantowa
Bursztynowa Cicha Czapury Czartoryskiej
Czereśniowa Daszyńskiego Dębowa Diamentowa
Dobra Dolna Dzielna Glinkowska
Głowackiego Gródki Hallera Huzarska
Jana Pawła II nr parzyste Jana Pawła II nr nieparzyste Kilińskiego Kochanowskiego
Kolejowa Koliski Tadeusza Kolonia Pod Lasem Komunalna
Konopnickiej Konstytucji 3-go Maja Kopernika Korczaka
Kossaka Kotkowskiego Kredytowa Królewska
Krótka Kwiatów Polskich Kwitnąca Legionów
Leśna Letnia Lubomirskiego

Łąkowa

Maczka Makowa Malownicza Marszała
Matejki Mickiewicza Miła Mistrza i Małgorzaty
Mokra Narbutta Narutowicza Norwida
Nowa Ogrodowa Orzeszkowej Paderewskiego
Partyzantów Patriotów Perłowa Piłsudskiego
Pionierska Piotra Skargi Plac Kościuszkowski Plac Wolności
Pogonowskiego Polna POW od 3 Maja do Wyszyńskiego POW od Wyszyńskiego do Zawady
Rejentówka Reymonta Romantyczna Rubinowa
Sienkiewicza Skłodowskiej Skorupki Słoneczna
Słowackiego Stary Rynek Strzelców Grodzieńskich Strzelców Wileńskich
Strzelców Kaniowskich Świerkowa Sybiraków Szafirowa
Szkolna Szmaragdowa Tęczowa Traugutta
Turkusowa Wadery Waltera Wąska
Wczasowa Weteranów Wiejska Wierzbowa
Willowa Wiśniowa Witosa Władysława IV
Wołomińska Wróblewskiego Wspólna Wycinki
Wyszkowska Wyszyńskiego nr parzyste Zaciszna Zapolskiego
Zdrojowa Zduńska Zielna Zielona
Zwycięska Żeligowskiego Żeromskiego Żulińskiego
Juliana Tuwima Al. Armii Krajowej Al. Wrzosowa Borówkowa
Braterska Brzozowa    
       
       
       

 

Gmina Radzymin

 

 ARCIECHÓW BORKI CEGIELNIA CIEMNE
DYBÓW KOLONIA EMILIANÓW JANKÓW NOWY JANKÓW STARY
 ŁĄKI ŁOSIE MOKRE NADMA
OSIEDLE WRZOSOWE RUDA RŻYSKA SŁUPNO
STARY DYBÓW WIKTORÓW ZAŁUBICE NOWE ZAŁUBICE STARE 
ZAWADY ZWIERZYNIEC POPIELARZE SIERAKÓW
       
       
       

 

Gmina Dąbrówka

 

 

  

  

  

 

  

  

  

 

  

  

  

 

  

  

  

 

  

  

  

 

  

  

  

 

  

  

  

             

CHAJĘTY CHRUŚCIELE CISIE CZARNÓW
DĄBRÓWKA DRĘSZEW DZIAŁY CZARNOWSKIE GUZOWATKA
JÓZEFÓW KAROLEW KARPIN KOŁAKÓW
KOWALICHA LASKÓW LUDWINÓW MAŁOPOLE
MARIANÓW OSTRÓWEK STANISŁAWÓW STASIOPOLE
ŚLĘŻANY TEODORÓW TROJANY WSZEBORY
ZAŚCIENIE KULIGÓW SOKOŁÓWEK